mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Naszą witrynę przegląda teraz: 401 gości, 1 bots
Your IP: 54.147.40.153
Today: Gru 12, 2017

Wiosenny Bieg Przełajowy o Rogatywkę Witolda Pileckiego

Dzień 07.06.2017 r. zapisał się w pamięci jako dzień aktywności fizycznej. W tym dniu, w godzinach dopołudniowych braliśmy udział w I Wiosennym Biegu Przełajowym o Rogatywkę Rotmistrza Witolda Pileckiego dla uczniów gimnazjum.

Jest to kolejna sportowa impreza związana z projektem edukacyjnym pt. „Jakich wartości etycznych uczy nas postać Rotmistrza Witolda Pileckiego”

Patron naszego gimnazjum przez całe swoje życie starał się łączyć ludzi i my również chcieliśmy pokazać, że także potrafimy łączyć się i przekazać nasze wartości koleżeństwa, odwagi i zaradności.

Sportowe zmagania rozpoczęliśmy od rozgrzewki, którą przygotowała uczennica kl. II a Ewa Woźniak. Motywując do działania w pierwszym biegu pobiegły Dyrektor Szkoły wraz z nauczycielkami i przy wielkim aplauzie dotarły do mety. Następnie na linii startu stanęły 23 dziewczęta z kl. I – III, które pokonały 2 okrążenia i uplasowały się na następujących miejscach:

23.Gabriela Kamionka           kl. I b

Po zakończonym biegu dziewcząt, na starcie ustawili się chłopcy – 21 śmiałków pokonujących 3 okrążenia. Bieg zwyciężył Kacper Ziaja - uczeń klasy III b, na 2 pozycji Szymon Kozioł - klasa III a i kolejna pozycja Mateusz Mirek - kl. III b

21. Jakub Tyrka                      kl. I b

Po zakończonych biegach przystąpiliśmy do dekoracji 3 najlepszych biegaczek i biegaczy, którzy otrzymali: medale, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Główna nagroda - Rogatywka Rotmistrza Witolda Pileckiego zostanie wręczona zwycięzcom podczas uroczystej akademii w dniu Patrona Szkoły.

Wszystkim uczniom gimnazjum dziękujemy za wspólnie spędzony czas, a startującym uczniom gratulujemy.