Get Adobe Flash player

Archiwum

Ciekawe strony

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj22711
mod_vvisit_counterWczoraj35697
mod_vvisit_counterW tym tygodniu58408
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu201722
mod_vvisit_counterW tym miesiącu602984
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu827064
mod_vvisit_counterRazem43819987

Naszą witrynę przegląda teraz: 241 gości, 4 bots 
Your IP: 54.224.18.114
Today: Lis 20, 2017

Klub Historyka w hołdzie Rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu

Szanowni Internauci, Drodzy Uczniowie!

Rok szkolny 2017/2018 niesie zmiany. A w Tarnowcu uczą się zarówno uczniowie Szkoły Podstawowej imienia Hetmana Jana Tarnowskiego, jak i cztery klasy Gimnazjum imieniem Rotmistrza Witolda Pileckiego. Dzieci oraz młodzież jest dumna z obu patronów – wielkich bohaterów,  a także strategów, którzy żyli w odmiennych epokach. Hetman Jan Tarnowski, to wielki Polak renesansowego sukcesu, a Rotmistrz Witold Pilecki –to Żołnierz Wyklęty – jeden z dziesięciu najodważniejszych ludzi w czasie II wojny światowej, przez komunistów trzykrotnie skazany na śmierć. Jednak dla nas to są przede wszystkim patroni, wokół których pragniemy tworzyć wspólnotę wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Zobaczcie, czy udało się nam to podczas finału projektu „Jakich wartości etycznych uczy nas patron Gimnazjum w Tarnowcu Rotmistrz Witold Pilecki?” W czerwcu 2017 roku Klub Historyka zaprosił starszych i młodszych uczniów na wielkie widowisko historyczne, gdzie przeplatały się stylizacje wolnej II Rzeczpospolitej, ślub Rotmistrza Pileckiego, agresja hitlerowskich Niemiec na Polskę i proces Żołnierzy Wyklętych  w komunistycznej Polsce. Obejrzyjcie film nakręcony przez uczestnika projektu - Kamila Bendzerę przy współpracy jego Rodziców. Drodzy uczniowie, harcerze, absolwenci, a także nasi wierni Internauci! Musicie koniecznie wejść na stronę Klubu Historyka i obejrzeć nasz najnowszy materiał filmowy. My wiemy, że Was patriotyzmu nie trzeba uczyć, bo to właśnie Wy od lat wraz z Klubem Historyka tworzycie wspólnotę pokoleń, która łączy i inspiruje. A my już mamy pomysł na nowy projekt! Obiecujemy, że wspólnota Internautów będzie jego najaktywniejszą częścią! Wkrótce damy znać o sobie i zaprosimy Państwa do współpracy! Nowi liderzy Klubu Historyka już tworzą internetowe ankiety! Szykują niespodzianki, bo wielkimi krokami zbliża się stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę w 2018 roku!

A teraz zapraszamy na film!

Kamil Bendzera wraz z Rodziną, Teresa Kozaczka, Łukasz Kwiek i przede wszystkim

                            KLUB HISTORYKA

Naszą witrynę przegląda teraz 245 gości 
Twoje IP : 54.224.18.114 Host: ec2-54-224-18-114.compute-1.amazonaws.com

Używamy plików cookies, Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki - Wiecej na temat cookies.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information